Cienījamie atklājumu atkarīgie un ceļotājmīļi!

Dodoties tālajā ceļā no Ziemeļu un Dienvidamerikas uz Antarktīdu, no Eiropas uz Āziju, no Āfrikas uz Okeāniju ar saukli “CEĻOŠANA IR MĀKSLA”. Mēs dēvējam ceļošanu par mākslu, jo katrs piedzīvojums pirms izklaides vispirms sākas ar radošu izpēti un ir gluži kā jauns mākslas darbs, kurā mēs kā mākslinieki satraukti, ar lielu uzmanību un rūpību pievēršamies vissmalkākajām detaļām, lai radītu īpašu un neatkārtojamu ceļojumu. Kā profesionāli ceļojuma plānotāji mēs veidojam savu kultūras tūrismu un ar dažādiem un īpaši veidotiem maršrutiem, pirmo reizi no Latvijas veidotām tūrēm, tikai ar Matilda Travel piedāvājam gūt neaizmirstamu un īpašu pieredzi.

Mūsu ceļojumos nav nekādu slēptu izdevumu. Visas ekskursijas, muzeju ieejas maksas, privātas veselības apdrošināšanas un pat dzeramnaudas jau ir iekļautas ceļojumu tūres izmaksās.

Mūsu gidi un ceļojuma komandas ir veidotas no profesionāļiem. Maksimālais dalībnieku skaits vienā tūrē ir 24 cilvēki. Mūsu ceļojuma piedāvājumā ir atrodamas arī tūres, kas paredzētas tikai diviem cilvēkiem. Ar prieku sagatavosim un piemeklēsim personīgi jums īpaši izdevīgus lidojumus, naktsmājas, ēdināšanas un citus ar tūrismu saistītus pakalpojumus, ņemot vērā jūsu izvēlēto ceļojuma laiku, ilgumu un citas personiskās vēlmes.

Jums atliek vien dalīties savās idejās, un mūsu komanda ir gatava doties šajā aizraujošajā un satraukuma pilnajā piedzīvojumā kopā ar jums.

PROFESIONALITĀTE

Ar profesionālu komandu piedāvājam Jums īpašas un neaizmirstamas sapņu brīvdienas

PIEREDZE

Ar 10 gadu pieredzi tūrisma sektorā atveram Jums pasaules durvis

UNIKĀLAS PROGRAMMAS

Ceļot mīlētājiem ļaujam izdzīvot vienreizējus piedzīvojumus un gūt neaizmirstamu pieredz